Warning: Undefined array key "HTTP_ECE2788" in /home/platne/serwer14609/public_html/csia.pl/wp-config.php on line 92
Centrum Szkoleń i Animacji - mobilna działalność szkoleniowa

Centrum Szkoleń
i Animacji

Centrum Szkoleń i Animacji prowadzi aktywną działalność szkoleniową

Od 2012 roku staramy się odpowiadać na potrzeby edukacyjne, pomagać w rozwijaniu kompetencji i niezbędnych umiejętności zawodowych i społecznych.

Co nas wyróżnia?

Każdego roku kilkaset osób uczestniczy w naszych szkoleniach. To, że wielokrotnie wracają do nas te same osoby, świadczy o zadowoleniu z naszej pracy.

Połączenie teorii z praktyką

Trenerzy naszych szkoleń są praktykami w dziedzinach, w których szkolą. Dzięki temu dany temat przedstawiamy w wymiarze praktycznym, pokazujemy wiele przykładów z życia i swojej pracy.

Warsztatowy wymiar szkoleń

Dajemy możliwość przećwiczenia, wypróbowania metod w praktyce już na szkoleniu. Uczestnicy poznają metody, które mogą zastosować w pracy zawodowej. Dajemy  możliwość nawiązania relacji, interakcji między uczestnikami, wymiany doświadczeń.

Innowacyjne i autorskie programy szkoleniowe

Każdy z trenerów samodzielnie i na potrzeby danego szkolenia opracowuje własny, autorski program. Metody pracy, zagadnienia, ćwiczenia nie są kopiowane ani z internetu, ani od innych firm. Wkładamy ogromny wysiłek intelektualny, aby przygotować innowacyjne i oryginalne zajęcia.

Wykwalifikowana i wyspecjalizowana kadra

Każda osoba w naszym zespole odpowiada za dziedzinę, w której jest specjalistą. Wszyscy stale poszerzamy swoje kwalifikacje oraz kompetencje.

szkolenia z rękodzieła

Szkolenia przyciągają wychowawców, bibliotekarzy, rodziców, animatorów, opiekunów poszukujących nowych inspiracji do pracy z dzieckiem i swojego własnego rozwoju. Od 2018 roku współpracujemy z Wyższą Szkołą Nauk Pedagogicznych w Warszawie w realizacji studiów podyplomowych dla kadry pedagogicznej.

Przyjdź i przekonaj się!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą udoskonalać swoje umiejętności, rozwijać pasje lub dopiero szukają dla siebie aktywności.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.06/00011/2014