Warning: Undefined array key "HTTP_ECE2788" in /home/platne/serwer14609/public_html/csia.pl/wp-config.php on line 92
Szkolenie fotografia produktowa, reklamowa - Centrum Szkoleń i Animacji

Fotografia produktowa, reklamowa

Wielokrotnie mówi się, że człowiek „kupuje oczami”. I to jest prawda. Klient przeszukując sklepy internetowe czy aukcje jest w stanie nieświadomie wybrać droższą rzecz,

która pięknie prezentuje się na fotografiach. W branży hand made, sklepów z rękodziełem, galerii, blogów dobre zdjęcia technicznie i artystycznie to podstawa.

Termin: do ustalenia

Organizator: Centrum Szkoleń i Animacji

Na szkolenie zapraszamy osoby, które zajmują się rękodziełem, czy sprzedażą biżuterii,  kosmetyków, prowadzą blogi. W tych branżach istotne jest, aby tak pokazać produkt by podkreślić jego detale, zachwycić, zachęcić do kupna.

Prowadzi: Paweł Klajnert- Absolwent Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu. Autor kilku wystaw i albumów fotograficznych. Zawodowo fotografią zajmuje się od 2004 roku. Realizował sesje fotograficzne dla wielu dużych firm na terenie całego kraju. Potrafi tak ukazać fotografowany produkt, aby klient zachwycał się i zapragnął go kupić 🙂 Wielokrotnie realizował warsztaty zarówno dla amatorów, pasjonatów jak i osób prowadzących działalność gospodarczą, a nawet zawodowo zajmujących się fotografią. Zobacz portfolio: https://www.pawelklajnert.com/

szkolenie z fotografii reklamowej

Zakres szkolenia:

Warsztaty odbywają się w grupie 2-3 osobowej, co umożliwi indywidualny trening robienia zdjęć, maksymalne możliwości konsultacji z fotografem- trenerem, uzyskanie niezbędnej wiedzy technicznej i zapoznanie ze sprzętem na którym się pracuje.

Zabierz ze sobą: swój aparat z instrukcją obsługi, kabel usb, swoje produkty – będziesz mogła na nich ćwiczyć fotografowanie, a jednocześnie ukończysz warsztat z kilkunastoma profesjonalnymi zdjęciami.

Zapewniamy:

  • zaświadczenia uczestnictwa na podstawie § 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Interesuje Cię to szkolenie?

Chcesz uczestniczyć w tym szkoleniu? Wypełnij formularz subskrypcji, a poinformujemy cię o najbliższym terminie.