Warning: Undefined array key "HTTP_ECE2788" in /home/platne/serwer14609/public_html/csia.pl/wp-load.php on line 47
Warsztaty tworzenia gier terenowych - Centrum Szkoleń i Animacji

Warsztaty tworzenia
gier terenowych

Gra terenowa to nie tylko świetna zabawa ale również doskonałe narzędzie edukacyjne. Doskonały trening współpracy, komunikacji rozwiązywania problemów i wspólnego pokonywania przeszkód. Tematyka jest nieograniczona szczególnie ciekawe są gry terenowe z fabułą, poszukiwanie skarbu czy odkrywanie tajemniczego kodu.
Tego typu rozrywka polega na przemieszczaniu się według mapy po określonym terenie: mieście, parku a nawet budynku szkoły. Uczestnicy podzieleni na grupy rozwiązują zadania, poszukują, a co najważniejsze współpracują i logicznie myślą.

Termin: do ustalenia

Koszt: 150 zł

Organizator: Centrum Szkoleń i Animacji

Dla kogo: Zapraszamy  wychowawców kolonijnych, nauczycieli, pedagogów, bibliotekarzy, pracowników świetlic, DPSów, animatorów, organizatorów turystyki itp. Jednym słowem wszystkich poszukujących nowych umiejętności i inspiracji do pracy.

Podczas szkolenia:

Podczas szkolenia:
1. Staniesz się uczestnikiem gry terenowej, dzięki czemu przez doświadczenie zapoznasz się z jej mechaniką
2. Nauczysz się tworzyć zadania czyli przekładać wiedzę na ciekawe dla uczestników wyzwania i dobierać do nich rekwizyty
3. Stworzysz własne zagadki, które być może wykorzystasz w swoich grach
 

  Na kursy zaopatruje nas:

Zapewniamy:

  • skrypty ze szkolenia
  • zaświadczenia uczestnictwa na podstawie § 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Interesuje Cię to szkolenie?

Chcesz uczestniczyć w tym szkoleniu? Wypełnij formularz subskrypcji, a poinformujemy cię o najbliższym terminie.