Warning: Undefined array key "HTTP_ECE2788" in /home/platne/serwer14609/public_html/csia.pl/wp-config.php on line 92
Carving- rzeźbienie w owocach i warzywach - Centrum Szkoleń i Animacji

Szkolenie z carvingu - rzeźbienia w owocach
i warzywach

CARVING – wywodząca się z dalekiego wschodu sztuka rzeźbienia w owocach i  warzywach oraz fantazyjnej dekoracji potraw. Carving zachwyca, budzi podziw, czasami trudno uwierzyć, że punktem wyjścia do takiego arcydzieła było zwykłe warzywo. Sztuka carvingu przyda się wszystkim zawodowo zajmującym się gastronomią, dekoracją stołów, ale także gospodyniom domowym. Tak przystrojony stół zachwyci wszystkich gości.

Zapraszamy pracowników restauracji, hoteli, domów weselnych oraz wszystkie osoby zainteresowane poznaniem metod dekoracji stołów z zastosowaniem carvingu.

Dla kogo: Carving kurs podstawowy- przeznaczony jest także dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z carvingiem, lub które zajmują się nim amatorsko. Uczestnicy poznają wiele praktycznych metod i technicznych wskazówek dotyczących tworzenia dekoracji z owoców i warzyw od doświadczonej trenerki.

Termin: 17 marca 2022, godz. 16-20

Koszt: 165 zł (wystawiamy faktury przelewowe dla placówek i firm)

Organizator i miejsce: Centrum Szkoleń i Animacji, ul. Szymanowskiego 4, Chełm

Trener: Agnieszka Mielniczuk– praktyk i szkoleniowiec z zakresu carvingu. Od lat zajmuje się praktyczną stroną tej dziedziny -tworzy dekoracje okolicznościowe i rzeźby z owoców i warzyw, owocowe stoły itp. Dodatkowo szkoli, realizuje warsztaty dla wszystkich grup wiekowych

Organizator: Centrum Szkoleń i Animacji

Zapisy: formularz  z dołu strony, telefonicznie, e-mailowo

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatowej umożliwiającej w praktyce nabyć przekazywane wiadomości. Można zabrać ze sobą fartuszek ochronny.

carving szkolenie

Szkolenie realizujemy również indywidualnie

Szkolenie indywidualne trwa 4 godziny zegarowe. Program jest zupełnie dostosowany do potrzeb uczestnika. Realizujemy je w Chełmie w wybranym przez uczestnika terminie.

szkolenie carving

Zasady płatności:

  1. Jeśli potrzebujesz fakturę– nie wpłacaj zaliczki. Prześlemy fakturę Pro Forma, którą należy uiścić przed szkoleniem.
  2. Jeśli jesteś uczestnikiem indywidualnym- dokonaj zaliczki w wysokości 20 zł na nasze konto najpóźniej 5 dni przed szkoleniem. Jeśli zapisujesz się w późniejszym terminie- wpłać od razu po zapisie.
    – zaliczka nie jest zwracana w przypadku rezygnacji
    – zaliczka jest zwracana w przypadku odwołania kursu

Dane do wpłaty:
Centrum Szkoleń i Animacji
ul. Szymanowskiego 4, Chełm

PKO BP 65102015630000580201030048

Tytuł przelewu: imię i nazwisko + nazwa i termin kursu

Lub szybkie płatności dotpay

 

III. Informacje
Zaglądaj regularnie na naszą stronę i na e-maila. W przypadku jakichkolwiek zmian lub odwołania kursu- będziemy taką informację publikować i wysyłać do uczestników

Zapewniamy:

  • serwis kawowy
  • materiały i narzędzia
  • zaświadczenia uczestnictwa na podstawie § 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Zapisz się na szkolenie

Wyślij formularz zgłoszeniowy. Odpowiedź i informacje otrzymasz e- mailowo

Zaznacz, jeśli chcesz otrzymać fakturę i podaj dane: